Česká ochranná rouška 10 ks jednorázová s 95% záchytem v balení s indikátorem sterility Dr. Bojda

Kód: 842
Tip
Neohodnoceno
Značka: Dr. Bojda
87 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.8.2022

Víte, že při koupi roušek na kusy si pořizujete nesterilní roušku? Speciální obal umožňuje sterilizovat horkou párou. Balení je navíc opatřeno barevným Indikátorem správného vysterilizování. Chrání  dýchací cesty s účinností záchytu virů  95% . Schváleno SÚKL jako zdravotnický prostředek.

Detailní informace

Doprava již od 39 Kč
Doprava již od 39 Kč
Objednávky nad 200 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
2 kusy -5 % | 3 kusy -10 % | 5 klusů -15 %

Detailní popis produktu

Technické informace a vlastnosti:

Schváleno SÚKL jako zdravotnický prostředek.

Účelem OCHRANNÉ ROUŠKY je snížení rizika přenosu kapénkových infekcí na jejího uživatele a ochrana okolí uživatele před kontaminací jím vydechovaných aerosolů. Tato rouška zachytí různé typy infekcí, jako chřipka, COVID-19, či jiné. Další funkcí je bariéra proti prachu, pylům, plísním a alergenům. Špatná kvalita, neprodyšnost, nefunkčnost a častá nedostupnost roušek ze zahraničí iniciovala vznik výroby těchto roušek. Tato rouška je vyrobena z českých a evropských materiálů, českými lidmi v České republice pro Vás české spotřebitele. COVID-19 jsou tak malé viry, že je může zachytit pouze speciální výrobek jako je tato rouška. 

Velikost a určení: unisex, dospělé osoby nezávisle na věku a pohlaví, velmi vhodné pro zdravotnický personál.

Použití: prostředek se nasadí na obličej přes nos a ústa.

Doba kontaktu s lidským tělem: dle potřeby, jedná se o jednorázovou zdravotnickou pomůcku, opakované použití není vhodné.

Skladování: v suchu mimo přímé sluneční záření.

Složení: netkaná textilie – 3 vrstvy.

Filtrační účinnost: ≥ 95%, typ IIR 

Sterilita: zdravotnicky prostředek je zabalen jako nesterilní, ale je sterilizovatelný horkou párou (STEAM). Indikátorem správného vysterilizování je změna barevného indikátoru v levém horním rohu obalu z červené na hnědou.

Certifikace: bylo provedeno preklinické hodnocení – zkoušky dle norem: EN 14683:2005 a EN 149:2001+A1:2009, Vyrobeno dle: ČSN EN 14971:2012

Vyrobeno v ČR pro: JANKAR PROFI, s.r.o., Čeladná 262,

E-mail: jankar.profi@seznam.cz  Url.:  www.medicinka.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení