Diana Excelente

Kód: 2062
Tip
Značka: Luxe Dor
79 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Možnosti doručení

Inspirováno: DKNY Be Delicious - svěží a ovocná, inspirovaná jablečným sadem. Hlavní složkou je jablečný akord, který je doplněn dalšími ovocnými tóny, jako jsou hruška, broskev, fialka a grep. Vůně je lehká, ale stále přítomná a dlouho vydrží.

Detailní informace

Množstevní slevy
Množstevní slevy stejného zboží
3 kusy -3 % | 5 kusů -5 %
Ověřeno zákazníky | KupZaMalo.cz
Registrovaný zákazník má u nás slevu 5% | KupZaMalo.cz
Věrnostní sleva
Přihlášený, registrovaný zákazník sleva 5% nebo 7% po dosažení nákuúů nad 5 000 Kč.

Detailní popis produktu

Diana Excelente. Tento parfém inspirovaný DKNY Be Delicious přináší úchvatnou kombinaci jablečného akordu doplněného dalšími ovocnými tóny jako hruška, broskev, fialka a grep. Vůně je lehká, ale stále přítomná a dlouho vydrží.

Diana Excelente ti umožní přejít od pocitu neviditelnosti k tomu být sebevědomým a okouzlujícím člověkem. S touto vůní budeš konečně schopen ukázat své pravé já a užít si pozornost ostatních.

Nenech si ujít tu možnost změnit svůj život s parfémem Diana Excelente. Objednej si ho ještě dnes a začni psát novou kapitolu svého příběhu plného sebedůvěry a radosti ze života.

DKNY Be Delicious je parfémová řada od značky DKNY (Donna Karan New York). První vůně DKNY Be Delicious byla uvedena na trh v roce 2004 a stala se okamžitě velkým hitem.

Vůně DKNY Be Delicious je svěží a ovocná, inspirovaná jablečným sadem. Hlavní složkou je jablečný akord, který je doplněn dalšími ovocnými tóny, jako jsou hruška, broskev, fialka a grep. Vůně je lehká, ale stále přítomná a dlouho vydrží.

DKNY Be Delicious se postupně rozšířilo o další vůně, jako jsou například Fresh Blossom, Golden Delicious, Be Tempted nebo Nectar Love. Každá z těchto vůní má své specifické složení a charakter, ale stále zachovává hlavní motiv jablečného akordu.

Celkově lze říci, že DKNY Be Delicious je ikonická vůně, která se stala klasikou v parfémovém průmyslu. Je oblíbená u mnoha lidí po celém světě díky své svěžesti a originalitě.

EdP, kabelkové balení 18,5ml