Impr3ssive

Kód: 1497
Značka: Luxe Dor
79 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Možnosti doručení

Inspirováno: L`Imperatrice 3, D&G Anthology - svěží ovocné tóny, včetně ananasu a kiwi, doplněnými o svěží citrusové tóny grapefruitu a mandarinky. Střední tóny jsou květinové, včetně růže, jasmínu a třešňového květu. Základ tvoří dřevité a kořeněné tóny, včetně pižma, cedru a sandálového dřeva.

Detailní informace

Množstevní slevy
Množstevní slevy stejného zboží
3 kusy -3 % | 5 kusů -5 %
Ověřeno zákazníky | KupZaMalo.cz
Registrovaný zákazník má u nás slevu 5% | KupZaMalo.cz
Věrnostní sleva
Přihlášený, registrovaný zákazník sleva 5% nebo 7% po dosažení nákuúů nad 5 000 Kč.

Detailní popis produktu

Kabelkový kapesní parfém, v praktickém nerozbitném obalu.

L'Impératrice 3 je vůně z kolekce D&G Anthology, která byla uvedena na trh italským módním domem Dolce & Gabbana v roce 2009. Tato vůně je součástí série, která obsahuje celkem deset různých vůní.

L'Impératrice 3 se otevírá svěžími ovocnými tóny, včetně ananasu a kiwi, doplněnými o svěží citrusové tóny grapefruitu a mandarinky. Střední tóny jsou květinové, včetně růže, jasmínu a třešňového květu. Základ tvoří dřevité a kořeněné tóny, včetně pižma, cedru a sandálového dřeva.

Tuto vůni lze charakterizovat jako svěží, osvěžující a přesto smyslnou. Je vhodná pro denní nošení, zejména v letních měsících.

V českém jazyce by se název této vůně přeložil jako "Císařovna 3" a celá kolekce D&G Anthology by se nazývala "Antologie D&G".

Použity nejkvalitnější francouzské oleje s 12% parfemací.

EdP, kabelkové balení 18,5ml