Ústenka NTF s filtrem FFP3 PRATELNÁ 1ks

Kód: 776
67 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.6.2023
Možnosti doručení

Ústenka NTF s filtrem FFP3 EcoEVO1 COMFORT UNI-tkanice - PRATELNÁ - až 50 cyklů! Filtr je všitý pevně a pere se spolu s ústenkou na 95 stC  (vhodné dát do pracího vaku pro menší mechanický otěr) a žehlit na max 110 stC.  Po celou dobu opakovaného užívání si výrobek udržuje filtrační ochranu FFP3. K dodání ihned. 

Detailní informace

Množstevní slevy
Množstevní slevy stejného zboží
3 kusy -3 % | 5 kusů -5 %
Ověřeno zákazníky | KupZaMalo.cz
Registrovaný zákazník má u nás slevu 5% | KupZaMalo.cz
Věrnostní sleva
Přihlášený, registrovaný zákazník sleva 5% nebo 7% po dosažení nákuúů nad 5 000 Kč.

Detailní popis produktu

Barva: modrá nemocniční

Rozměr ústenky: 210x105 mm

Certifikát: CZ19/007 SGS

ISO9001:2008

Materiál: SMS 40 - netkaná textilie vyrobená technologií SMS, 100% polypropylen 
Vlastnosti: textilie SMS je kombinace textilií typu spunbond a meltblown (dvě vrstvy spundbondu, mezi nimiž je meltblown), je hydrofobní
filtrační a separační použití, tvarová stálost, pružnost, hebkost

Filtr: EVOLON 100 g/m2 - netkaná textilie z mikrovláken, termicky pojená 70% Polyester, 30% Polyamid
Vlastnosti: velice pevná netkaná textilie, dobře saje, propustnost par a vlhkosti, zdravotně nezávadná, odolnost proti UV záření, po vyprání změkne, vysoká pevnost v tahu: příčná i podélná 300 N, odolnost rozpouštědlům

NÁVOD:

FFP2 ochrana proti netoxickým či málo až středně toxickými pevným a kapalným aerosolům (např. olejové kapénky) v koncentraci do 12 x PEL / OEL nebo 10 x APF.
Teplota praní je až 95 ˚C, při nižších teplotách lze použít desinfekční přípravky do praní. Materiál ústenky polypropylen, polyester a polyamid, snáší chemické čištění. Nebělit. Při praní doporučujeme použít prací vak, aby se nezamotaly tkanice. Při šetrném praní lze dosáhnout až 50-ti pracích cyklů. Žehlíme do 110 ˚C. Ústenku necháme volně uschnout, případně použijte sušičku prádla na nejšetrnější program.

UPOZORNĚNÍ A OMEZENÍ:
Vždy se ujistěte, že výrobek je:
• vhodný pro danou aplikaci
• správně nasazen
• nošen po celou dobu expozice
• vyměněn, když je potřeba (ideálně po 2 hodinách expozice)


Pro optimální ochranu uživatele před určitými kontaminanty obsaženými v ovzduší je nezbytně nutný správný výběr ochranného prostředku, proškolení uživatele, dodržování pokynů užívání a vhodné skladování produktu. Nedodržení těchto pokynů nebo neodborná manipulace s prostředkem na ochranu dýchacích orgánů, během pobytu uživatele v kontaminovaném prostředí, může mít nežádoucí účinky na zdraví a vést k vážnému onemocnění, trvalé invaliditě nebo smrti. Ochranný účinek výrobku mohou snížit vousy nebo vlasy na obličeji. Výrobek v žádném případě nepozměňujte a neupravujte.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: