Olejové kapsle a oleje

5 položek celkem
image user43250 16856044436CWEs
39 Kč / ks

Olejové kuličky do koupele poskytnou vaší pokožce dokonalou péči. Obsažený olej chrání pokožku před vysušením a nepříznivými vlivy, ta tak zůstane jemná, hydratovaná a dokonale...

112559
olejové kuličky KupZaMalo
96 Kč / ks

Olejové kuličky do koupele poskytnou vaší pokožce dokonalou péči. Obsažený olej chrání pokožku před vysušením a nepříznivými vlivy, ta tak zůstane jemná, hydratovaná a dokonale...

99/TAN4
zviratka do koupele kupzamalo cz
129 Kč / ks

Olejová zvířátka do koupele poskytnou vaší pokožce dokonalou péči. Obsažený olej chrání pokožku před vysušením a nepříznivými vlivy, ta tak zůstane jemná, hydratovaná a dokonale...

99/TAN2
kuličky do koupele 60 kusů kupzamalo.cz
Tip
310 Kč / ks

Nejenom děti je ve vaně milují. Olejové kapsle do koupele působí relaxačně, olej zjemňuje pokožku. Pleť není vysušená. Dermatologicky testováno.   

1735
zbvvířatka do koupele olejové KupZaMalo cz
Tip
349 Kč / ks

Nejenom děti je ve vaně milují. Olejové kapsle ve formě zvířátek do koupele působí relaxačně, olej zjemňuje pokožku. Pleť není vysušená. Dermatologicky testováno.   

1736

Mnoho lidí trpí suchou a podrážděnou pokožkou, zejména v zimním období. Koupele s obyčejným mýdlem nebo kosmetikou mohou dále vysušovat pokožku a zhoršovat tento problém.

Naštěstí máme řešení! Oleje do koupele, které najdete na KupZaMalo.cz, jsou skvělým způsobem, jak si užít relaxační koupel a zároveň hydratovat vaši pokožku. Tyto oleje jsou vyrobeny z přírodních olejů a esencí, které jsou šetrné k pokožce a dodávají jí potřebnou hydrataci.

Oleje do koupele ve formě kuliček nebo s dávkovačem  jsou vyrobeny z přírodních olejů, jako je mandlový olej, jojobový olej, nebo olej z avokáda, které jsou bohaté na vitamíny a antioxidanty. Tyto oleje hydratují pokožku a zabraňují jí vysoušení.

Kromě toho, oleje do koupele obsahují také esence z různých bylin a květin, jako jsou levandule, eukalyptus nebo máta, které mají relaxační účinky a příjemně provoní vaši koupel.

Olejové kuličky do koupele jsou snadno použitelné, stejně tak jako oleje s dávkovačem - stačí je přidat do horké vody a nechat rozpustit. Poté se můžete ponořit do této příjemné a hydratační koupele.

Výhody

  • Hydratuje pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení
  • Obsahuje přírodní oleje a esence z bylin a květin
  • Relaxuje a příjemně provoní vaši koupel
  • Snadno použitelné a vhodné pro každého s suchou a podrážděnou pokožkou
  • Šetrné k pokožce a bez syntetických přísad.
Množstevní slevy
Množstevní slevy stejného zboží
3 kusy -3 % | 5 kusů -5 %
Ověřeno zákazníky | KupZaMalo.cz
Registrovaný zákazník má u nás slevu 5% | KupZaMalo.cz
Věrnostní sleva
Přihlášený, registrovaný zákazník sleva 5% nebo 7% po dosažení nákuúů nad 5 000 Kč.