STERIGEL roztok na povrchy s Tea Tree olejem Dr. Bojda 1,5 l

Kód: 752
385 Kč –52 %
sterigel jankar 1,5 l optimized
385 Kč –52 % 183 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Dezinfekční roztok na povrchy s Tea tree olejem 1500ml (bez obsahu glycerolu) - vyrobeno dle doporučení WHO.

Detailní informace

Množstevní slevy
Množstevní slevy stejného zboží
3 kusy -3 % | 5 kusů -5 %
Registrovaný zákazník má u nás slevu 3% | KupZaMalo.cz
Věrnostní sleva
Přihlášený, registrovaný zákazník sleva 3 %

Detailní popis produktu

Dezinfekční roztok na povrchy je rychleschnoucí dezinfektant, který má antibakteriální vlastnosti, odstraňuje nečistoty bez použití vody.Tento dezinfekční přípravek je vyroben dle doporučení WHO pro odstraňování baktérií a virů. Roztok účinkuje během 30 vteřin.

Ingredients/Složení: alkohol, voda, peroxid vodíku, tea tree oil

Použití: Originální balení rozplňte do rozprašovače a postříkejte povrchy, lze setřít nebo nechat působit do úplného zaschnutí. Použijte dostatečné množství přípravku, aby pokryl celý ošetřovaný povrch. Neoplachujte. 

Obsah: 1500 ml

Upozornění: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a kouřením i jinými možnými zdroji zapálení. Může vyvolat alergickou reakci.

Tea tree oil je esenciální olej čerstvé kafrové vůně. Získává se z listů kajeputu střídavolistého (Melaleuca alternifolia), jehož domovinou je severovýchodní pobřeží státu Nový Jižní Wales v Austrálii. Olej má vynikající vlastnosti pro použití v medicíně (včetně antiseptických a antimykotických účinků) a výborné kosmetické vlastnosti. 

Mezi více než 98 sloučeninami obsaženými v oleji je za většinu antimikrobiálního účinku odpovědný terpinen-4-ol. Tea tree oil se v Austrálii považuje za silné antiseptikum již mnohem déle, než byly tyto účinky prokázány vědecky. Řada studií však podporují roli oleje v péči o kůži a při léčbě různých onemocnění.

Dle současné legislativy EU u bylin, přírodních látek a produktů  z nich je zakázáno uvádět podrobnější informace, které by u spotřebitelů mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku, i když se používají celé věky a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky přírodních látek a bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: