Česká ochranná rouška 5 ks jednorázová s 95% záchytem v balení s indikátorem sterility Dr. Bojda

Kód: 821
Tip
Neohodnoceno
Značka: Dr. Bojda
47 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.8.2022

Víte, že při koupi roušek na kusy si pořizujete nesterilní roušku? Speciální obal umožňuje sterilizovat horkou párou. Balení je navíc opatřeno barevným Indikátorem správného vysterilizování. Chrání  dýchací cesty s účinností záchytu virů  95% . Schváleno SÚKL jako zdravotnický prostředek.

Detailní informace

Doprava již od 39 Kč
Doprava již od 39 Kč
Objednávky nad 200 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
2 kusy -5 % | 3 kusy -10 % | 5 klusů -15 %

Detailní popis produktu

Technické informace a vlastnosti:

Schváleno SÚKL jako zdravotnický prostředek.

Účelem OCHRANNÉ ROUŠKY je snížení rizika přenosu kapénkových infekcí na jejího uživatele a ochrana okolí uživatele před kontaminací jím vydechovaných aerosolů. Tato rouška zachytí různé typy infekcí, jako chřipka, COVID-19, či jiné. Další funkcí je bariéra proti prachu, pylům, plísním a alergenům. Špatná kvalita, neprodyšnost, nefunkčnost a častá nedostupnost roušek ze zahraničí iniciovala vznik výroby těchto roušek. Tato rouška je vyrobena z českých a evropských materiálů, českými lidmi v České republice pro Vás české spotřebitele. COVID-19 jsou tak malé viry, že je může zachytit pouze speciální výrobek jako je tato rouška. 

Velikost a určení: unisex, dospělé osoby nezávisle na věku a pohlaví, velmi vhodné pro zdravotnický personál.

Použití: prostředek se nasadí na obličej přes nos a ústa.

Doba kontaktu s lidským tělem: dle potřeby, jedná se o jednorázovou zdravotnickou pomůcku, opakované použití není vhodné.

Skladování: v suchu mimo přímé sluneční záření.

Složení: netkaná textilie – 3 vrstvy.

Filtrační účinnost: ≥ 95%, typ IIR 

Sterilita: zdravotnicky prostředek je zabalen jako nesterilní, ale je sterilizovatelný horkou párou (STEAM). Indikátorem správného vysterilizování je změna barevného indikátoru v levém horním rohu obalu z červené na hnědou.

Certifikace: bylo provedeno preklinické hodnocení – zkoušky dle norem: EN 14683:2005 a EN 149:2001+A1:2009, Vyrobeno dle: ČSN EN 14971:2012

Vyrobeno v ČR pro: JANKAR PROFI, s.r.o., Čeladná 262,

E-mail: jankar.profi@seznam.cz  Url.:  www.medicinka.cz

Dr. Bojda Vitamín c Biokomplex 500 mg s rakytníkem a černým rybízem a lípou

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení